۵:۳۹:۱۸ - چهارشنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۴
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
مراسم روز درختکاری
به گزارش روابط عمومی شهرداری مهدیشهر ؛ با حضور جمعی از مسوولان شهرستان مهدیشهر مراسم کاشت ۱۱۱۰درخت اُرس در پارک آبشار به مناسبت هفته منابع طبیعی و  درختکاری، برگزار شد. در این مراسم شیر دل عرب شهردار مهدیشهر  گفت: با کاشت این درختان که متناسب با آب هوای منطقه است  انشاءا… بتوانیم فضای سبز مناسبی […]

به گزارش روابط عمومی شهرداری مهدیشهر ؛ با حضور جمعی از مسوولان شهرستان مهدیشهر مراسم کاشت ۱۱۱۰درخت اُرس در پارک آبشار به مناسبت هفته منابع طبیعی و  درختکاری، برگزار شد.
در این مراسم شیر دل عرب شهردار مهدیشهر  گفت: با کاشت این درختان که متناسب با آب هوای منطقه است  انشاءا… بتوانیم فضای سبز مناسبی جهت رفاه حال شهروندان عزیز به وجود آوریم .
وی در ادامه با تشکر از مدیریت منابع طبیعی شهرستان مهدیشهر بجهت همکاری در برگزاری این مراسم تصریح کرد: با کاشت  نهال فضای سبز شهری توسعه می یابد که باید در نگهداری آن اهتمام بیشتری داشته باشیم.
شهردار مهدیشهر  در پایان سخنان خود گفت: کاشت این نهال ها موجب زنده نگه داشتن یاد و خاطره عزیزان از دست رفته و امید به آینده در زندگی فرزندانمان می شود .

DSC_0564 (Copy) DSC_0543 (Copy) DSC_0536 (Copy) DSC_0528 (Copy) DSC_0523 (Copy) DSC_0521 (Copy) DSC_0517 (Copy) DSC_0499 (Copy) DSC_0479 (Copy) DSC_0473 (Copy) DSC_0464 (Copy) DSC_0446 (Copy)