۶:۲۷:۵۴ - شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۴
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
اجرای آسفالت برخی از مناطق شهری
در ادامه اجرای روکش آسفالت در مناطق مختلف شهر مهدیشهر ، این بار بلوار گلزار شهدا و همچنین برخی از محله های اطراف دردشت از جمله گل رازقی روکش آسفالت شد. به گزارش روابط عمومی شهرداری مهدیشهر ، از ابتدای سال ۹۴ و با هدف رضایت مندی شهروندان محترم و تسهیل در عبور و مرور […]

در ادامه اجرای روکش آسفالت در مناطق مختلف شهر مهدیشهر ، این بار بلوار گلزار شهدا و همچنین برخی از محله های اطراف دردشت از جمله گل رازقی روکش آسفالت شد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری مهدیشهر ، از ابتدای سال ۹۴ و با هدف رضایت مندی شهروندان محترم و تسهیل در عبور و مرور وسایل نقلیه شهری ، اجرای عملیات آسفالت در بسیاری از مناطق شهر در دستور کار شهرداری مهدیشهر قرار گرفته است که رضایت شهروندان عزیز را در پی داشته است .

شایان ذکر است در سال جاری تا کنون بالغ بر ۴۵۰۱ تن آسفالت در محله های مختلف شهر از جمله :بلوار ورودی مسکن مهر و کوچه های آن ، کوی دانشگاه ، کنار گذر منطقه اسپی لت ، منطقه دردشت و همچنین انجام لکه گیری در نقاط مختلف شهر در دستور کار قرار داشته و دارد.

 1. حسین حیدرپور   بهمن ۴, ۱۳۹۴  

  برادر بزرگوار مهندس شیر دل عرب سلام علیکم از اینکه در این شرایط سخت اقتصادی با همین داشته های اندک مبادرت به این فعالیتهای شایسته می نمایید قلبا از شما و دیگر همکاران محترمتان در شهرداری مهدی شهر قدر دانی نموده ، موفقیت شما و دیگر همکاران محترمتان را در تمامی عرصه ها از خداوند منان خواهانم . زیر سایه آقا امام زمان مستدام باشید .
  قدر دان شما حسین حیدرپور کوچه گل رازقی

  • mahdishahr   بهمن ۱۵, ۱۳۹۴  

   کمال تشکر را از محضر جنابعالی داریم

 2. حسین صبا غیان   بهمن ۱۳, ۱۳۹۴  

  لطفا در خصوص اجرای اسفالت خیابان ایران هم اقدام کنید